Anglicky kvalitně a s humorem

Služby

Poskytujeme individuální výuku a firemní kurzy. Individuální výuka probíhá převážné v naší učebně na starém Chodově, 5 min od metra Opatov nebo Chodov. Lze realizovat výuku i v domácnosti klientů. Kurzy jsou určeny pro jednotlivce a skupinky dvou nebo tří účastníků - přiveďte své partnery, přátele nebo kolegy! Obsah kurzů se řídí výhradně přáním klienta. Během úvodní bezplatné a nezávazné konzultace analyzujeme znalosti a požadavky klienta, jeho cíle ve výuce a podle nich stanovíme rozsah a obsah výuky, vybereme vhodnou učebnici a pod.

Firemní kurzy probíhají v prostorech klienta a opět se zcela řídí přáním klienta, jeho pracovními nároky, vytížením a pracovním zařazením. Jedná se o kurzy individuální nebo skupinové. Úvodní testování, jazykový audit a průběžné vyhodnocení progresu klientů je samozřejmostí. Můžeme poskytnout kvalitní reference.

Svěřte nám své jazykové vzdělávání a my Vám dokážeme, že věk, vzdělání ani různá povahová úskalí nejsou překážkou k úspěšnému zvládnutí jazyka. Našim cílem je klient, který se dokáže v daném jazyce prakticky domluvit v práci, při cestách i ve všech možných společenských situacích.

Zbavte se - stresu při školní výuce

              - nejistoty v konverzaci s cizinci

              - strachu při jednání s cizinci v práci

              - jazykových problémů na dovolené

              - pocitů vlastní neschopnosti - věční začátečníci konečně přestanou být věčnými!

 

 

Kontakt

One2one Jazykový klub

one2onejs@seznam.cz

Švabinského 39
Praha 4 - Chodov
14900

+420603961617

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode